Sezonas2018e

Save

Save

Chile
Open RBR-LT WRC 2019

#9 Rally Liepaja

2019.05.29-06.03

ENROLL

Shakedown

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Portugal
Open RBR-LT WRC 2019

Next

#10 Rally de Portugal

2019.06.05-06.10

 

Save

Save

swidnicki krause 

RBR-LT Historic Rally sprint 2019

Rajd Šwidnicki Krause

TOURNAMENT

Password - krause

2019-05-23/28

Rules

Registration

Driver list

RESULTS

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

elarc 

E-LARČ 2019

All Info

Rez01

Airijos etapui pasibaigus galime paskelbti rezultatus. Etapas nebuvo labai sudėtingas, kaip tokiame drėgname regione, dalyvius lepino išties neblogos ora sąlygos. Gal, greičio ruožai nebuvo visiems labai gerai žinomi, tačiau tam ir yra daromos stenogramos. Kaip visada, lyderiai buvo tie patys, tik klausimas kas šį kartą gers nugalėtojo šampaną (nors ir virtualu).

Po pirmo GR iš katro, lyderystę užėmė sezone lyderiaujantis RALLY Guru (S2000). Daug žadantis startas, deja jau antrame dope susilaukė nemažai problemų - komentaras: "viena didelė klaida - sekė spinas po spino, labai sudetingoje vietoje ir kol išvažiavau praradau apie 37 sek.". Lyderio pozicija, pelnytai perėjo Rokui Rvinskui (A8) ir pastarasis jos jau nepaleido iki etapo pabaigos. Nors, kaip pats prisipažysta, paskutiniame GR: "Paskutinis SS, pravažiuotas nespaudžiant be klaidų, kadangi nuo Guru buvau pabėgęs 9 sek. prieš paskutinį SS. Po SS-9 Guru įvarė baimės, kad pavys, tai teko antroje pusėje pradėti spausti. Aąiu už ralį."
Guru antras, KOCHETKOV Sergey trečias (1600). Pastarasis, kaip visada, stabiliai važiuojantis ir stebėtiną tempą demonstruojantis S1600 klasės automobiliu nepaliko jokių šansų likusiems konkurentams. Įdomu, kaip jam seksis įvaldant N grupę? Taigi, jis ir bendroje įskaitoje kyla į antrą vietą, Augustonis Ignas, dabar trečias. Toks šio etapo lyderių trejetukas. Sėkmės visiems ir iki susitikimo sekančiame etape!

BENDRI REZULTATAI

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram