STANDINGS2

RESULTS2

CALENDAR2

COMPETITORS

REGISTRATION2

finland
Open RBR-LT WRC 2021

Shakedown - 11.22-23

Rally - 11.24-29

Results

Save

Save

Open RBR LT WRC party event
Open RBR-LT WRC 2021

SEASON PARTY EVENT

Tournament - 12.25-31

Password: 2021PARTY

Save

Save

 

WRC21 top5 R12

Žemaitijos ralio apžvalga

ZemaitijarewLRCŽemaitijos ralio apžvalga

Trečiojo etapo apžvalga

 Rezultatai/results -https://drive.google.com/file/d/0B4hPZCxktGd2RS1JTWl1SGJNSUk/edit?usp=sharing

 

LARČ čempionatas iš Latvijos atsikelė į Žemaitiją. Čia vyko trečiasis LRČ etapas „Rally Žemaitija 2014“. Lenktyninkmas reikėjo įveikti 11 greičio ruožus. Bendra dopų suma buvo 88,1 km. Šiame etape startavo 22 ekipažai. Po iškilmingo starto sportininkai pajudėjo link pirmojo greičio ruožo, o ten kova ir prasidėjo.

Jau pirmajame dope pirmas buvo latvis Kristaps Ušvils, antras lietuvis Rally Guru, trečias rusas Jevgenijus Panjuškinas. Skirtumai tarp sportinikų buvo labai maži, todėl laukė tikrai įdomus ralis. Jau kitame dope vėl nepralenkiamas buvo Kristaps Ušvils, antras Rally Guru, trečias ukrainietis ir praeito etapo nugalėtojas Ruslanas Kharlanovas. Trečiajame dope ir vėl greičiausias  Kristaps Ušvils, antras Rally Guru, trečias Ruslanas Kharlanovas. Jau kitame dope pirmas buvo kitas latvis Toms Kineens, antras Rally Guru, trečias Jevgenijus Panjuškinas. Ralio lyderiui Kristapsui Ušvilsui sugedo sankaba. Rally Guru laimėjo penktą dopą, antras Ruslanas Kharlanovas, na o trečias senai matytas ralio trasoje Vilius Šaltenis.  Į servisą pirmas atvažiavo Rally Guru, antras Ruslanas Kharlanovas, trečias Kristaps Ušvils, ketvirtas Toms Kineens ir penktas Vilius Šaltenis. Šeštą dopą iš niekur nieko laimėjo Jonis Jonaitis, antras Jevgenijus Panjuškinas, trečias lietuvis Okas Gvidas. Iki šiol 3 vietoje važiavęs Kristaps Ušvils padarė avariją. Septintame dope greičiausias Rally Guru, antras Jevgenijus Panjuškinas, trečias Jonis Jonaitis. Vienas iš greičiausių lietuvių Vilius Šaltenis, taip pat padarė avariją. Aštuntą dopą laimėjo Rally Guru, antras Okas Gvidas, trečias Okas Gvidas.  Į servisą pirmas atvažiavo Rally Guru, antras Ruslanas Kharlanovas, trečias Jevgenijus Panjuškinas, ketvirtas Denis Borovinskis ir penktas Toms Kineens. Toms Kineens prarado 1 vietą 2 įskaitoje šeštame dope, tačiau Denį ir Tomą skirią vos 2,5 sekundės, todėl kova bus tikrai įdomi. Devintame dope pirmas Jevgenijus Panjuškinas, antras  Ruslanas Kharlanovas, trečias rusas Antonas Kochetkovas. Deja, šiame dope Rally Guru gavo diskvalifikaciją už neteisėtą veiksmą. Taigi ralyje ėmė pirmauti ukrainiečiai ir rusai. Dešimtame dope pirmas Jevgenijus Panjuškinas, antras ukrainietis Sergėjus Kochetkovas, trečias Okas Gvidas. Pakutiniame dope liko intriga. Nežinia kas laimės ralį, nes Ruslaną Kharlanovą ir Jevgenijų Panjuškiną skyrė vos labo tik 2 sekundės. Ralio nugalėtojas turėjo išsispresti ilgiausiame šio ralio dope. Pirmiausia šiame dope pasitraukė vienas iš greičiausių lietuvos atstovų Jonis Jonaitis. Toliau pasitraukė dėl pirmos vietos bekovojęs Jevgenijus Panjuškinas. Power stage paskutinį dopą laimėjo Ruslanas Kharlanovas, antras Sergėjus Kochetkovas ir trečias visą ralį šešėlyje buvęs Rokas Ravinskis.

 

Taigi, ralį laimėjo Ruslanas Kharlanovas, antras Denis Borovinskis, trečias Sergėjus Kochetkovas. Finišą pasiekė 10 ekipažų. Kelmės miesto mero taurė iškeliavo į Ukrainą. Kitas etapas prasidės jau šią savaitę Zarasuose!

 

„Rally Žemaitija 2014“ oficialūs rezultatai

1. KHARLANOV Ruslan (UA) Toyota Celica st205 49:25.04 107 km/h

2. BOROVINSKI Denis (RU) Subaru Impreza N14 50:13.23

3. KOCHETKOV Sergey (UA) Ford Fiesta S1600 50:19.96

4. KOCHETKOV Anton (RU) Ford Fiesta S1600 50:45.50

5. OKAS Gvidas (LT) Opel Corsa S1600 50:47.79

6. ROKAS Ravinskis (LT) Subaru Impreza N14 50:48.26

7. AUGUSTONIS Ignas (LT) Subaru Impreza N14 50:57.72

8. LAPINSKAS Remigijus (LT) Subaru Impreza N14 52:33.69

9. KULIKAUSKAS Robertas (LT) Opel Corsa S1600 54:06.42

10. SHEKIN Feliks (RU) Volkswagen Golf IV Kit Car 60:11.64

 

LRČ organizatorius - Ignas Augustonis

 

Rokas Ravinskis (Subaru Impreza N14) - 6 vieta

Ralyje neapseita be nuotykių, teko pakibti ant krūmo, praradau ~50sec kol išvažiavau. Daugiau rimtų incidentų nebuvo. Kadangi žinojau prieš tai važiavusiu rezultatus paskutiniam SS spaudžiau, kad pagaučiau Gvidą, bet apmaudžiai pritrūko ~0,4 sec.

Zemaitija1

Zemaitija2

Zemaitija3

 

Ignas Augustonis (Subaru Impreza N14) - 7 vieta

Finišas pasiektas. Važavosi ir gerai ir blogai. 9 ir 10 Gr praradau labai daug laiko, todėl esu nusiminęs raliu, nes būčiau bė klaidų atvažiavęs trečioje vietoje, bet gerai vistiek. Liudnoka, kad mažai dalyvių startavo. Atrodo lyg LRČ pasiekė krizės lygį.

Zemaitija4

Zemaitija5

Zemaitija6

 

Remigijus Lapinskas (Subaru Impreza N14) - 8 vieta

Tikrai buvo karšta Žemaitijos ralyje. Nors aš stengiausi ramiai važiuoti, nesidraskiau, kad per save perlipti, važiavau savo tempu. Kai po servizo pamačiau, kad konkurentai jau nutolę nepasiekiamu atstumu nusprendžiau ramiai finišuotin, nes jau seniai buvau pasiekes LRC finiša.Paskutiniam gr dar turėjau stogą,ir be pagalbos neišsiverčiau.

Zemaitija7

Zemaitija8

Zemaitija9

 

Jonis Jonaitis (Subaru Impreza 555) - pasitraukė 11 GR

Kaip matau Žemaitijoj buvo gana karšta :).
Pats pradėjau tikrai neblogai, variau, kaip sugebu, prieš pabaiga išsiderino truputi mano lekimas, atsirado klaidų žioplų, iš didelio noro pasivyti Gvidą, etapas baigėsi tragiškai. Paskutiniam dope perspaudžiau ir po poros šimtų metrų uodega į viršų ir priekis į medį... Beliko susirinkti detales ir ruoštis kelionėn į Auktaitija. Iki !

Zemaitija10

Zemaitija11

 

Vilius Šaltenis (Subaru Impreza 555) - pasitraukė 7 GR

Nu kaip, kaip. Gerai, kol nesibaigė medyje/krūmuose. Po tokios pertraukos greitis ir technika buvo geresnė nei tikėjausi, tad gal dėl to ir buvo padaryta lemtinga klaida. Pirmi penki dopai puikiai pažystami, tad leido per daug nerizikuojant atgaivinti vairavimo subtilybes. Tad vietomis jau ir greitį buvau visai neprastą pagavęs, nors stabdis ilgai buvo geras draugas. Šiaip smagu, labai. Nors dalyvių mažai, konkurencija visai smagi buvo. O lemtinga klaida labai elementari ir be jokio didesnio kriminalo. Galbūt trajektorija šiek ne ta, galbūt greičio mažumėlę per daug, bet va ta itin minkšto žvyro dalis dope ir buvo pagrindinė bėda. Visai užmiršęs buvau kaip plaukia automobilis ant tos dangos, tad ir nuplaukiau ten kur nereikėtų. Žinoma buvo galima ten ir sausam iš tos balos išlipti, bet deja klaidų taisymo modulis manyje dar nebuvo pilnai įsijungęs. Dabar kai pagalvoji, būtų buvę užtekę laiku ir vietoje užtraukti ručnyką ir su aplamdytom skardom būčiau grįžęs į kelią. Ką darysi. Lauksim 300. Nepažadu, kad būsiu, bet tikrai norėčiau.