Sezonas2018e

Save

Save

 
Open RBR-LT WRC 2018

7th event „v-Rally Italia Sardegna 2018“

Rally 06.13-18

REGISTRATION

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

zemaitija2018logo 

Open RBR-LT LRČ 2018

2nd event „v-Viada Rally Žemaitija 2018“

Rally  06.21-26

Start numbers list

Rally stickers

OFFICIAL CHAMPIONSHIP PAGE

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

Save

Save

zemaitija2018logo 

Open RBR-LT LRSČ 2018

2nd event „v-Viada Rally Žemaitija 2018“

Rally  06.21-26

Start numbers list

Rally stickers

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

aluksnerewPirmajame LRSČ etape užsieniečių dominavimas

„Rally Alūksne 2015“ apžvalga

 LRSČ prasidėjo su trenksmu! Pirmasis šio sezono ralis - „Rally Alūksne 2015“. Jis vyko pas mūsų „braliukus“. Etape startavo 56 dalyviai, iš jų daugelis buvo neužsiregistravę. Ralio metu teko visiems įveikti 7 greičio ruožus. Sinoptikai etapo metu žadėjo bjaurių orą, visą dieną snigo.

Nuo pat pirmo dopo pradėjo rodyt tempą „braliukas“. Dopą laimėjo latvis Kristaps Ušvils, antras rusas Ilya Soldakovas, trečias Jurijus Titovas. Antrąjį dopą tai pat laimėjo Kristaps Ušvils, antras dar vienas latvis Toms Kineens, trečias ukrainietis Petr Smirnoff. Trečiajame dope vėl greičiausias Kristaps Ušvils, kiek netikėtai antras atvažiavo Sergėjus Kochetkovas, trečias buvo Jurijus Titovas. Sportininkai nuvažiavo tvarkytis į 90 min. trukmės servisą. Po trijų dopų ralyje pirmavo Kristaps Ušvils, daugiau negu pusė minutės atsiliko Jurijus Titovas, už Jurijaus trečias rusas Sergėjus Kochetkovas, ketvirtas Toms Kineens ir penktas Ilya Soldakova. Po serviso kova žadėjo būti labai įdomi, nes visi nedaug atsilikinėjo nuo savo varžovų. Ketvirtajame dope greičiausias Kristaps Ušvuls, antras Jurijus Titovas, trečias Ilya Soldakovas. Penktąjį dopa laimėjo Kristaps Ušvils, antras Jurijus Titovas, trečias Ilya Soldakovas. Dalyviai vėl išskubėjo tvarkyti savos technikos. Liko dar 2 dopai, tačiau viskas dar nebuvo aišku kaip viskas pasibaigs... Šeštajame dope pirmas Ilya Soldakovas, antras Jurijus Titovas, trečias Toms Kineens. Deja, bet iki šio dopo fantastiškai važiavęs Kristaps Ušvils padarė avariją ir turėjo pasitraukti iš tolesnės kovos. Paskutinįjį dopą laimėjo Sergėjus Kochetkovas, antras Rokas Ravinskis, trečias ukrainietis Nikita Sorokinas. Tai gi ralį laimėjo rusas Jurijus Titovas, antras rusas Ilya Soldakovas, o trečias rusas Sergėjus Kochetkovas. Kitas etapas vyks Utenoe tik Birželio 24-29 d. Susitiksime Utenoje!

 

Rezultatai/results - http://rbr-lt.com/index.php/empionatai/open-rbr-lt-lrsc/162-rezultatai-results

 

„Rally Alūksne 2015“ TOP 10 rezultatai

1. TITOV Yuriy (RU) Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A 32:50.61 98,8 km/h

2. SOLDAKOV Ilya (RU) Toyota Celica st205 33:13.53

3. KOCHETKOV Sergey (RU) Ford Fiesta S1600 33:27.77

4. KINEENS Toms (LV) SUbaru Impreza N14 URT 33:34.77

5. ROKAS Ravinskis (LT) Subaru Impreza N14 33:50.02

6. KOCHETKOV Anton (RU) Ford Fiesta S1600 34:32.83

7. BOROVINSKI Denis (RU) Subaru Impreza N14 34:51.63

8. SALTENIS Vilius (LT) Mitsubishi Lancer Evolution VIII 34:52.54

9. AUGUSTONIS Ignas (LT) Subaru Impreza N14 34:55.34

10. SOROKIN Nikita (UA) Subaru Impreza N14 35:29.94

 

Dalyvių komentarai ir nuotraukos

SALTENIS Vilius - Mitsubishi Lancer Evolution VIII - 8 vieta

Ralio sprinto čempionatas - 57 startavę. Gerai varot :)

Garbė ir man buvo sudalyvauti. Iš garažo išsitraukiau seną gerą Evo aštuntuką su kuriuo ir prasidėjo mano RBR'o karjera prieš daugel daugel metų. Kaip ir priklauso, be treniruočių, su daug mažesniu monitoriumi negu įprasta ir dar nauja kamera. Lyg mokytumeisi iš naujo:)

Tiesa ta, kad iš tikro pirmūjų dopų laikai buvo tokie, kad man tektų ilgai sėdėti po pamokų. Nu juodai nesivažiavo. Tai kamera nušoko, tai dar kažkas, tai spinas kvailoje vietoje.. Po antro dopo žiūriu į rezultatų lentą ir nebesuprantu, kas čia pasidarę yra.. Kažkur už trisdešimtuko ribų, nors automobilis kaip ir sveikas. Sugedęs aš. Bet trečiame dope pavyko rasti vaistus t.y. sportinį pyktį ir atmintį, kad kažkada ir ne taip jau blogai važiuodavau ir kaip smagu su visais palenktyniauti. Ir tai davė rezultatų. Laikai neįspūdingi, bet per likusius ruožus nusikapsčiau iki 12 vietos, o ko dar vertas tas trileris paskutiniame ruože, kur aplenkiau Igną, bet prapyliau nepilną sekundę Deniui:) Žodžiu, nuo trečio dopo buvo smagu.

 

AUGUSTONIS Ignas - Subaru Impreza N14 - 9 vieta

Prieš šį ralį testų ant sniego su Subaru neturėjau, todėl ralis man gavosi kaip treniruotė. O važiuot sekės nekaip. Pirmasis dopas pravažiuotas dar visai normaliai, antrame jau teko daryti žioplias klaidas. Po pirmo serviso turėjau ketvirtame dope lengvą stogą ant šono. Penktą dopą suvažiaviau švariai, be jokių nuotykių. Na o paskutiniame dope padariau spiną, tuo pačiu dar praradau vietą Deniui. Žodžiu nekokia treniruotė gavosi prieš winterį, bet dar važiuosime pasitreniruoti į Sarmos ralį.

aluksne1

aluksne2

aluksne3

 

JONAITIS Jonis - Mitsubishi Lancer Evolution IX - pasitraukė 6 GR

Kaip visada - pirmas blynas būną susvilęs...

aluksne4

aluksne5

aluksne6

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open WRC čempionato organizacija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open LRČ ir LRSČ čempionatų organizacija: ignas@rbr-lt.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram