Sezonas2018e

Save

Save

Open RBR-LT WRC 2018

8th event „v-Neste Rally Finland 2018“

Rally 08.01-06

REGISTRATION

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

rokiskis logo 

Open RBR-LT LRČ 2018

3rd event „v-Samsonas Rally Rokiškis 2018“

Rally  08.09-14

REGISTRATION DEADLINE IS 8TH OF AUGUST!

OFFICIAL CHAMPIONSHIP PAGE

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

Save

Save

 around 7 logo

Open RBR-LT LRSČ 2018

3rd event „v-Around 7 Lakes Rally 2018“

Rally  08.02-07

REGISTRATION DEADLINE IS 31TH OF JULY!

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

hwrrewHalls Winter Rally 2015 sekmė šypsojosi svečiams

2 dienos apžvalga, komentarai ir nuotraukos

 Po naktinių greičio ruožų laukė labai įdomi kova. Dopai buvo tikrai nelengvi, tačiau apie viską nuo pradžių. Rytinį dopą laimėjo kiek netikėtai Romanas Medvedevas, antras Rally Guru, trečias Rokas Ravinskis. Šeštajame dope greičiausias buvo Petr Smirnoff, antras Rally Guru, trečias ralio lyderis Nikita Sorokinas. Toliau tempo nemažino Romanas Medvedevas, jis laimėjo septintą dopą, antras buvo Rally Guru, trečias Vilius Šaltenis. Po trijų rytinių dopų, lenktyninkai išvažiavo į Uteną tvarkytis savo technikos. Po septynių dopų ralyje pirmavo Nikita Sorokinas, antras rytiniuose dopuose smarkiai spustelėjęs Rokas Ravinskis, trečias Paulo Tampera, ketvirtas Petr Smirnoff, penktas Romanas Medvedevas. Po serviso sportinikai toliau išvažiavo į trasą. Aštuntą dopą laimėjo Romanas Medvedevas, antras toliau važiavo neatleisdamas tempo Rokas Ravinskis, trečias Rally Guru. Rokas Ravinskis jau prisivijo ralio lyderį Nikitą Srokiną, juos skyrė 3 sek. Penketuke greičiausiųjų buvo maži atsilikimai, todėl kova žadėjo buvo itin įdomi. Devintame dope greičiausias Rally Guru, antras Petr Smirnoff, trečias Paulo Tampera. Rokui Ravinskiui jau iškylo gresmė prarasti antrą vieta, kadangi Paulo Tampera jau nuo Roko atsilikinėjo tik 1 sek. Dešimtą dopą laimėjo Petr Smirnoff, antras Romanas Medvedevas, trečias Paulo Tampera. Rokas Ravinskis jau nukrito iš 2 į 4 poziciją, tačiau vilčių pakovoti dėl aukštų vietų dar neprarado. Dalyviai dar kartą važiavo į serviso zoną Utenoje, ten jie tvarkėsi savo automobilius prieš paskutinį dopą, už kurį duodami papildomi taškai, kurie finišavo pirmame trejetuke. Paskutiniame dope greičiausias buvo Romanas Medevdevas, antras Nikita Sorokinas, trečias Petr Smirnoff. Trejetuke greičiausiųjų permainų įvyko. Paulo Tampera iš 2 į 4 vietą nukrito, nes pridarė klaidų. Rokas Ravinskis taip pat kaip ir Paulo Tampera pridarė klaidų. Į 2 vietą pakilo Petr Smirnoff, o į trečią Romanas Medvedevas. Na, o ralį laimėjo Nikita Sorokinas. Dabar LRČ bus didelė petrauka. Kitas etapas bus tik Gegužės menėsį, pas „braliukus“, Latvijoje. Susitiksime ten!

 

Halls Winter Rally 2015 TOP 10 rezultatai

1. SOROKIN Nikita (UA) Subaru Impreza N14 52:13.37 93,8 km/h

2. SMIRNOFF Petr (UA) Toyota Celica st205 52:21.61

3. MEDVEDEV Roman (RU) Lada Kalina R2 52:27.74

4. PAULO Tampera (PT) Subaru Impreza N14 52:33.07

5. ROKAS Ravinskis (LT) Subaru Impreza N14 52:38.34

6. RALLY Guru (LT) Subaru Impreza 555 52:51.19

7. BOROVINSKI Denis (RU) Subaru Impreza N14 53:01.78

8. KOCHETKOV Sergey (RU) Ford Fiesta S1600 53:30.89

9. AUGUSTONIS Ignas (LT) Subaru Impreza N14 53:36.22

10. SALTENIS Vilius (LT) Mitsubishi Lancer Evo 8 53:58.16

 

Dalyvių komentarai ir nuotraukos:

 

SOROKIN Nikita - Subaru Impreza N14 - 1 vieta

Labai džiaugiuosi, kad taip prasidėjo mano debiutas LRČ. Paulo, Rokas, Ignas labai stiprūs varžovai. Man buvo labai nepaprasta kovoti su jais. Dabar reikia sutelkti demėsį visam sezonui.

hwr1

hwr2

hwr3

 

SMIRNOFF Petr - Toyota Celica st205 - 2 vieta

Ralį suvažiavau švariai, bet keleta dopų nelabai sekėsi. Nepaisant to, man pavyko laimėti 2 dopus. Bandžiau gerinti tempą ir jaustis patogiai už Toyotos vairo. Toliau tai ir darysiu, tik bandysiu atsikratyti klaidų.

hwr4

hwr5

hwr6

 

MEDVEDEV Roman - Lada Kalina R2 - 3 vieta

Pirmoje dienoje turėjau didelę klaidą, teko kviestis žiūrovus į pagalbą. Nežiūrint į tai, aš turėjau tikrai gerai tempą. Antroje dienoje norėjau pakilti aukščiau. Bet su A6 automobiliu negalėjau aplenkti A8 automobilių. Spaudžiau, tačiau neturėjau jokių galimybių. Ačiū visiems už ralį!

hwr7

hwr8

 

PAULO Tampera - Subaru Impreza N14 - 4 vieta

Šis ralis buvo man labai sunkus... Viso ralio metu buvau keletą kartų nuvažiavęs nuo kelio, bet paskutiniame dope kai kovojau dėl 2 vietos, padariau pora klaidų ir praradau 2 vietą.

hwr9

hwr10

hwr11

 

ROKAS Ravinskis - Subaru Impreza N14 - 5 vieta

Pirmos dieną apsunkino, jau pirmame SS per padangas važiuojant palūžo pakaba ir mašina kreivai pradėjo važiuoti. Kadangi testų nebuvo, tai nespaudžiau ir bandžiau apsiprasti su mašina. Paskutiniam SS padariau kliurką ir apsiskukau, ko pasekoje sekantį posukį pračiuožiau, praradau ~8sec. Antros dienos pradžia važiavosi neblogai, netoli savo laiku. Vienu momentu jau atrodė bus galima pakovoti dėl pirmos vietos, bet prieš paskutiniam SS padariau keleta klaidelių ir praradau laiko, o paskutinį SS teko vaziuoti po geros valandos pertraukos, tai perspaudžiau, taip ir pagadinau savo laikus ir pozicija.

hwr21

hwr22

hwr23

 

RALLY Guru - Subaru Impreza 555 - 6 vieta

1 diena

Nieko ypatingo neparodėm, pirmas GR buvo normaliai, o antrajam - uzsižiopsojau, ko pasekoje pyliau į žiūrovus. Vėliau praradęs koncentraciją sugurinau važiuokle ant atitvarų. Paskutiniai du, tik kova su automobiliu.

2 diena

Antra diena praėjo ramiai. Automobilis valdėsi puikiai, klusniai užsimėtineja ir panašiai, tik trūksta su juo kilometrų. Kadangi pirmą dieną praradau minutę tai į nieką nepretendavau ir važiavau savo malonumui...

 

AUGUSTONIS Ignas - Subaru Impreza N14 - 9 vieta

1 diena

Pirma diena praėjo gerai sakyčiau. Pirmuosius du dopus buvo kiek baisoka važiuot, tai gi laikai neblizgėjo. Antrą kartą važiuodamas šiuos dopus lėkiau greičiau ir daugiau rizikavau. Tikrai nelengva buvo vairuot naktį ir dar kai buvo slidu. Automobilis jau paruoštas antros dienos startui, belieka tik išsimiegot ir toliau lėkt. Sekmės antroje dienoje!

2 diena

Antroji diena prasidėjo nekaip, per pirmą dieną turėjau bėdų su technika ir praradau daug laiko. Po serviso pradėjau reabilituotis, bandžiau išlaikyti greitą tempą ir tas man tikrai visai neblogai pavyko. Na, o paskutinį dopą dėl papildomų taškų lėkiau, tačiau vistiek pritrūko. Tačiau svarbu finišas pasiektas. Gaila, kad 5 sek. pritrūko iki Sergėjaus, bučiau tikrai jį aplenkęs, tačiau čia ralis. Iki susitikimo Talsyje!

hwr12

hwr13

hwr14

 

SALTENIS Vilius - Mitsubishi Lancer Evo 8 - 10 vieta

1 diena

Oi, sunkus vakaras buvo, sunkus. Startas, centimetrai pirmame posūkyje nuo medžio, išgąstis - tada per greit atvažiuota į špylka. Slidu baisiausiai. Tada dar tris kart per greit atvažiuota į špylka ir supranti, kad kažkas ne to. Setupai kokie tai seni paimti ir ten gal kažkas su stabdžiais negerai. Nu nesustoju kada reikia nors tu ką. Šiek tiek apšilau ir lyg lyg lyg geriau buvo, kol per plačiai atėjęs nekabinau medžio, ko pasekoje teko pasisukioti. Antrame ruože vėl bėdos su stojimu prieš aštrius posūkius. Per tas klaidas pabėgo suvedimas, vienas ratas palūžo, amortikas išlūžo. Žodžiu.

Antra sekcija jau geriau. Galbūt su tais stabdžiais apsipratau, gal pagavau kaip ir kiek čia galima važiuoti ir viskas aprimo. Bet paskutiniame dope vistiek kvailokai atsukęs vairą susisukau, o kadangi siaura - tai tenka ilgai smaukytis, kol mašina reikiama kryptimis pastatai.
Taigi rezultato nelabai - bet džiugu, kad finišas. Bandysim dienos šviesoje reabilituotis.

2 diena

Ech, pikta ant savęs. Jeigu pirmą dieną kažkiek pykausi su automobiliu, tai šiandien jis buvo nuostabus. Matyt, setupas tokiems ruožams skirtas buvo. Bet buvo kita bėda, lagino truputį žaidimą, tai tuo tarpu apsisukau antrame ruože. Trečiame taip smagiai lėkėsi, kad tris kartus posūkiai buvo įveikti ant dviejų ratų. Reikėjo susiprasti, kad laikas šiek tiek važiuoti ramiau. Bet po serviso užsidėjus naujas padangas, važiavosi tik dar smagiau. Visa tai baigėsi prastu šuoliu per tramplyną bei keletą centimetrų nuo eglaitės, sugadintą į duobę rato tvirtinimą, o galiausiai vėl įveikinėjant posūkį dviem ratais automobilio dugnas sugalvojo pažiūrėti kaip atrodo dangus. Tas vaizdas labai nepatiko automobilio pakabai. Kiti du ruožai buvo gryna kova su automobiliu, nes kaip puikiai žinot - kai visi ratai žiūri į skirtingas puses - tiesiog makaluoji vairu ir tikiesi geriausio. Bet kažkaip visai pavyko suvažiuoti tuos du dopus. Žinoma pagal galimybes. Matyt tas pyktis padėjo nekreipti dėmesio į belekaip važiuojantį automobilį ir tiesiog spausti. Servise iš blogai pasidarė dar blogiau. Laiko užteko sutaisyti ratams ir vairo traukėm. Padangos, amortikai ir visa kita liko neliesti. Tiesa vieno amortizatoriaus aplamai nebuvo. Automobilis nors ir stabilesnis, bet žiauriai į vieną pusė tempė ir visi kelio nelygumai labai jautėsi. Tai su sveikesniu automobiliu dar prastesni laiką įkaliau. Bet velniop tuos blogus nuotykius, svarbu, kad sėkmingai trečias ralis iš eilės finišuotas - su tuo save ir sveikinu. Ačiū už ralį. Buvo tikrai smagu.

 

JONAITIS Jonis - Mitsubishi Lancer Evo 9 - 11 vieta

1 diena

Pirma naktis prabėgo normaliai -  tamsu, šalta, balta ir t.t. Daug neprisigrybavau, savo tempu ir sugebėjimais pasiekiau serviso zona, mechanikams darbo truputi buvo ,bet suspėjo... Beliko išsimiegoti, išgerti kavos ir vėl į trasą - Mitsius paruoštas ,dulkės nuvalytos.

hwr15

hwr16

hwr17

 

BUTMANAS Paulius - Volkswagen Golf Kit Car TDI - 17 vieta

Nu ką.. Labai smagus ralis iš tiesų! Nepaisant to, kad pirmą dieną palaidojom geras 2 min. laiko naktiniuose dopuose. Ir iš griovių traukė fanai ir šiaip prislidynėjom, bet sudėjus ir antros dienos pasirodymą, tai tikrai smagu buvo. Nes antrą dieną tiesiog kaifavom. Iš lietuvių savo klasėj konkurentų neturėjom, stabiliai mynėm dešimtuko galiorkos laikais ir savo savo klasėj rodėm 3-5 laikus. Kas tikrai nustebino mane patį ir jau po pirmo antros dienos ruožo supratau, kad šiandien galim tokį tempą laikyt ar net didint. Na tik GR10 kažko pamečiau koncentraciją ir neišėjo grįžt į savo tempą, tai labai lėtai pramynėm. Klaidų per visą antrą dieną gal susidarytų koks 30 sek. bet nieko ypatingo nebuvo, aišku kai lėkėm dugnais tai buvo pora momentu kai ralis galėjo užsibaigt (too much speed kaip sakant), bet viskas baigėsi be didesnė panikos. Aišku Madvedevas su savo lada nenormalius dalykus išdarinėja ir iki jo mum tiek toli, kad niekad ir nepasieksim tokio tempo, bet viskas ok. Labai sirgau už Roką, bičas gerai laikė kardaną, sėdėjo ant Sorokino uodegos visą ralį, tikiuosi sustartuos paksutinį dopą, nes mačiau DNS, ir įveš ukrainiečiui. Būtų labai smagu jei lietuvis laimėtu. O šiaip sakau, puiki antra diena labai pakėlė nuotaiką, o ralis labai gerai sukomplektuotas ir tik geriausi atsiliepimai. Laukiam kito etapo.

hwr 18

hwr 19

hwr 20

 

OVIDIJUS Vaštakas - Opel Corsa S1600 - 19 vieta

Ralis, kaip dažniausiai man su labai daug klaidų, vos ne kiekvienam ruože. Šiandien kažkaip vairo nejaučiau išvis, bet finišas pasiektas.

 

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open WRC čempionato organizacija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open LRČ ir LRSČ čempionatų organizacija: ignas@rbr-lt.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram