Sezonas2018e

Save

Save

Open RBR-LT WRC 2018

8th event „v-Neste Rally Finland 2018“

Rally 08.01-06

REGISTRATION

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

rokiskis logo 

Open RBR-LT LRČ 2018

3rd event „v-Samsonas Rally Rokiškis 2018“

Rally  08.09-14

REGISTRATION DEADLINE IS 8TH OF AUGUST!

OFFICIAL CHAMPIONSHIP PAGE

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

Save

Save

 around 7 logo

Open RBR-LT LRSČ 2018

3rd event „v-Around 7 Lakes Rally 2018“

Rally  08.02-07

REGISTRATION DEADLINE IS 31TH OF JULY!

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

talsi2dayRally Talsi 2015 nugalėjo rusas

Antros dienos apžvalga, komentarai ir nuotraukos

 Po saulėtos pirmos dienos, antroji diena buvo visiškai priešinga, lyjo lietus, buvo apsniaukę. Antrąją ralio dieną teko įveikti dar 5 dopus. Rytiniame dope greičiausias kiek netikėtai buvo Ignas Augustonis, antras 12 sek. atsilkęs Jurijus Titovas, trečias Rokas Ravinskis. Ralio lyderis Okas Gvidas prarado daug laiko ir taip nukrito į antrą vietą. Iš kovos pasitraukė stiprus rusų pilotas Denis Borovinskis. Kitame dope taip pat greičiausias Ignas Augustonis, antras Jurijus Titovas, trečias Sergėjus Kochetkovas. Buvęs ralio lyderis Okas Gvidas pasitraukė šiame dope ir taip baigė pasirodymą. Po rytinių dopų buvo padaryta serviso zona. Devintąjį dopą laimėjo Jurijus Titovas, antras Rokas Ravinskis, trečias Ignas Augustonis. Po šio dopo organizatoriai padarė super specialų dopą, tai buvo pararelinės lenktynės. Čia greičiausias buvo Rokas Ravinskis, nuo jo tik 0,01 sek. dalies atsiliko Ignas Augustonis, trečias liko Rally Guru. Prieš finalinį dopą buvo padaryta dar viena serviso zona. Paskutiniame dope greičiausias buvo Jurijus Titovas, antras Rokas Ravinskis, trečias Rally Guru. Etape finišavo tik 10 dalyvių iš 26 startavusių. Tai gi nugalėtojo taurę laimi rusas Jurijus Titovas, antras liko Ignas Augustonis, trečias Rally Guru. Deja, bet lietuviams niekaip nepavyksta šiemet dar laimėti nors viename etape. Tikėkimės, kad taip atsitiks kitame etape. Kitas etapas sugrįš dar kartą į Uteną. Čia vyks naujas ralis „Samsonas Motorsport - Rally Utena“. Iki susitikimo Utenoje!

 

„Rally Talsi 2015“ rezultatai/results

1. TITOV Yuriy (RU) Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A 48:06.82 100 km/h

2. AUGUSTONIS Ignas (LT) Subaru Impreza N14 48:48.51

3. RALLY Guru (LT) Subaru Impreza 555 48:52.74

4. ROKAS Ravinskis (LT) Subaru Impreza N14 49:27.07

5. LAPINSKAS Remigijus (LT) Subaru Impreza N14 51:14.35

6. JONAITIS Jonis (LT) Mitsubishi Lancer Evo IX 52:53.68

7. GONTSOV Ivan (UA) Lada Kalina R2 53:53.01

8. KULIKAUSKAS Robertas (LT) Opel Corsa S1600 54:35.25

9. PAVLO Vorobyov (UA) Lada Kalina R2 58:19.45

10. ROMANENKO Aleksandr (RU) 89:19.78 30:00.00

 

Dalyvių komentarai ir nuotraukos:

 

AUGUSTONIS Ignas - Subaru Impreza N14 - 2 vieta

1 diena

Pirmos dienos pradžia itin gera. 4 dope teko pračiužti sankryžą. Mieste teko trenktis į ruloną ir į bloką. Žodžiu miesto dope labai daug laiko praradau...

2 diena

Antra diena pradėta stipriai spaudžiant, du dopus sekėsi tai daryti labai gerai. Setupas buvo labai geras ir man labai tinkamas. Po serviso pradėjau kiek ramiau važiuot, tačiau pasipylė klaidos, teko į medelius įvažiuot ir trenktis galu į medį, to pasekoje netekau g alinio diffo. Pararelinis dopas suvažiuotas sunkiai, kadangi trūko galinio diffo, bet nepaisant be šitos bėdos nuo Roko atsilikau šiame dope tik 0,01 sek. Na, oo paskutiniame dope stengiausi spustelt ir man tai visai neblogai išėjo. Finišas yra :) Labai nesitikėjau, kad aplenksiu Guru ir liksiu bendroje įskaitoje 2 vietoje Klasėje rezultatas irgi labai džiugina. Ačiū visiems už puikią kovą, ypač didelį AČIŪ sakau Rokui ir Guru, su kuriais teko pakovoti kaip reikalas. Susimatysime Utenos ralyje!

Talsi01

 Talsi02

Talsi03

 

RALLY Guru - Subaru Impreza 555 - 3 vieta

1 diena

Pravažiavau ramiai, per daug nesitampydamas. Deja nepavyko susireguliuoti tos nesveikos Imprezos fizikos. Jau atrodo atrandi tinkamą set'ą, bet žiu, dar vienas tramplynas ir vel skrenda nenustatytom trajektorijom ir kaip zuikis. Gaila paskutiniam dope tikėjausi geriau - nepavyko (bijojau kirst nes u-deda baudas nesąmoningai...)

2 diena

Ralis ramiai finišuotas be frustracijos, buvo šiek tiek nepasitikima setupu po pirmos dienos nesklandumų. Kadangi važiavau be didelių testų, smagu, kad pavyko finišuoti, ačiū už ralį...

ROKAS Ravinskis - Subaru Impreza N14 - 4 vieta

Jei ne neprašyta žiurovų pagalba galėjau užimti prizinę vietą, bet yra bet. Antroj dienoj antroje dalyje ralyje isivažiavau ir jau jaučiau mašina, tai galėjau truputi drasiau važiuoti. Ačiū už ralį

Talsi04

Talsi05

Talsi06

LAPINSKAS Remigijus - Subaru Impreza N14 - 5 vieta

Talsi07

Talsi08

Talsi09

JONAITIS Jonis - Mitsubishi Lancer Evo IX - 6 vieta

Nu šiaip ne taip ralis finišuotas ,kaip visada be kliurkų neapsieita, žiaurus kulverstis 10 dope ir likom ant stogo, geri ''braliukai'' atvertė, na o paskutiniam dope teko jau vargti su mašina gaudant ją po visą kelią, velniškai slidu, bet yra kaip yra, svarbu komanda finiše. Dėkui už purvo vonias :)

Talsi10

KULIKAUSKAS Robertas  - Opel Corsa S1600 - 8 vieta

Sveiki. Tikrai nesitikėjau tokio rezultato. Lyderiams išsibarsčius ,klasėje tapau ralio nugalėtoju bei vieninteliu finišavusiu... Važiavosi labai neblogai tik antros dienos pirmajame dope pora kartu teko griovius išmaišyti. Komanda taip pat sustartavo puikiai. Turime pilną maišą taškų :).Dėkui už ralį. Iki.

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open WRC čempionato organizacija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open LRČ ir LRSČ čempionatų organizacija: ignas@rbr-lt.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram