Dalyvių sąrašas

Taisyklės/registracija

Elektrenai rewPirmąjį Elektrėnų ralį laimėjo Rokas Ravinskis

DHL Rally Elektrėnai 2015 apžvalga

Po karšto 300 ežerų ralio, dalyviai kelėsi į Elektrėnų miestą, Ten vyko šeštasis LRČ etapas. Prie starto linijos stojo vos 18 dalyvių. Tai šiemet mažiausias skaičius startavusių dalyvių etape. Ralio išvakrėse buvo pristatyti visi dalyviai. O jau kitos dienos ryte kova prasidėjo.

Pirmą dopą laimėjo Rally Guru, antras atvažiavo kiek netikėtai Senas Lakūnas, trečias Okas Gvidas. Antrąjį dopą jau laimėjo į ralio areną sugrįžęs Mancikas Meduneckis, antras šiame dope liko Rokas Ravinskis, trečias Nikita Sorokinas. Šiame dope apie minutę laiko prarado Rally Guru ir Okas Gvidas. Po 2 dopų buvo surengta serviso zona. Ralyje pirmavo Nikita Sorokinas, antroje vietoje Ignas Augustonis, trečias Denis Borovinskis. Po serviso, reikėjo dar kart pakartoti tuos pačius rytinius dopus. Trečiajame dope jau greičiausias buvo Okas Gvidas, antras liko Rally Guru, trečias Sergėjus Kochetkovas. Sportininkus nedaug skyrė sekundžių, todėl kova turėjo būti laba įdomi. 4 dopas pasiglemžė net 4 greitus sportininkus. Pirmiausia 2 numeriu startavęs Ignas Augustonis per greit atvažiavo į vieną iš posūkių ir trenkėsi į medį. Denis Borovinskis, Okas Gvidas ir Remigijus Lapinskas nebaigė taip pat šio dopo. Po 4 dopų buvo surengta jau antroji serviso zona. Ralyje pirmavo Nikita Sorokinas, antras Mancikas Meduneckis, trečias Rokas Ravinskis. Po serviso toliau sportininkai tesė kovas. Penktą dopą laimėjo Nikita Sorokinas, antras Sergėjus Kochetkovas, trečias Mancikas Meduneckis. Šeštajį dopą pirmas pradėjęs Nikita Sorokinas deja, bet turėjo pasitraukti iš ralio. Tuo pasinaudojo Rokas Ravinskis. Jis pakilo į pirmą vietą ir aplenkė Manciką Meduneckį. Šį dopą laimėjo Sergėjus Kochetkovas, antras Rokas Ravinskis, trečias Antonas Kochetkovas. Vėl po dviejų dopų surengta jau pasktininė serviso zona. Ralyje pirmavo Rokas Ravinskis, vos mažiau nei sekunde atsiliekantis antras Mancikas Meduneckis, trečias Antonas Kochetkovas. Liko vos du dopai iki ralio finišo. Septintą dopą laimėjo Sergėjus Kochetkovas, antras Rokas Ravinskis, trečias Rally Guru. Mancikas Meduneckis gavo 40 sek. baudą, todėl nukrito net į 4 vietą. Čia pasinaudojo Rally Guru ir pakilo į 3 vietą, tačiau jam už nugaros buvo 4 sek. atsiliekantis Mancikas ir už Manciko nugaros 1 sek. atsiliekantis Sergėjus Kochetkovas. Paskutinį ralio dopą laimėjo Rokas Ravinskis, antras Sergėjus Kochetkovas, trečias Antonas Kochetkovas. Rally Guru deja, bet turėjo pripažinti Sergėjaus pranašumą ir Sergėjus pakilo į 3 vietą. Štai toks buvo pirmasis Elektrėnų ralis. Ralio nugalėtojas - Rokas Ravinskis. Liko paskutinis etapas Druskininkuose. Ten kova bus labai labai įdomi, nes dėl LRČ čempiono titulo kovos net 4-5 lenktyninkai!

Ralio nugalėtojo komentaras bei nuotraukos

Ralis finišuotas sėkmingai ir netikėtai pirma vieta, nors klaidų apstu buvo, kiekvienam SS po klaidą, tik paskutiniai du greičio ruožai pravažiuoti švariai. Keletoj vietų pasisekė, nes buvo vietų kur galėjo baigtis ralis. Ačiū organizatoriams.