Sezonas2018e

Save

Save

Open RBR-LT WRC 2018

9th event „v-ADAC Rallye Duetschland 2018“

Rally 08.22-27

REGISTRATION

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

rokiskis logo 

Open RBR-LT LRČ 2018

3rd event „v-Samsonas Rally Rokiškis 2018“

Rally  08.09-14

Rally stickers

OFFICIAL CHAMPIONSHIP PAGE

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

Save

Save

vieksniai logo 

Open RBR-LT LRSČ 2018

4th event „v-Rally Sprint Viekšniai 2018“

Rally  08.29-09.04

REGISTRATION TO CHAMPIONSHIP

REGULATIONS

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Elektrenai rewPirmąjį Elektrėnų ralį laimėjo Rokas Ravinskis

DHL Rally Elektrėnai 2015 apžvalga

 Po karšto 300 ežerų ralio, dalyviai kelėsi į Elektrėnų miestą, Ten vyko šeštasis LRČ etapas. Prie starto linijos stojo vos 18 dalyvių. Tai šiemet mažiausias skaičius startavusių dalyvių etape. Ralio išvakrėse buvo pristatyti visi dalyviai. O jau kitos dienos ryte kova prasidėjo.

Pirmą dopą laimėjo Rally Guru, antras atvažiavo kiek netikėtai Senas Lakūnas, trečias Okas Gvidas. Antrąjį dopą jau laimėjo į ralio areną sugrįžęs Mancikas Meduneckis, antras šiame dope liko Rokas Ravinskis, trečias Nikita Sorokinas. Šiame dope apie minutę laiko prarado Rally Guru ir Okas Gvidas. Po 2 dopų buvo surengta serviso zona. Ralyje pirmavo Nikita Sorokinas, antroje vietoje Ignas Augustonis, trečias Denis Borovinskis. Po serviso, reikėjo dar kart pakartoti tuos pačius rytinius dopus. Trečiajame dope jau greičiausias buvo Okas Gvidas, antras liko Rally Guru, trečias Sergėjus Kochetkovas. Sportininkus nedaug skyrė sekundžių, todėl kova turėjo būti laba įdomi. 4 dopas pasiglemžė net 4 greitus sportininkus. Pirmiausia 2 numeriu startavęs Ignas Augustonis per greit atvažiavo į vieną iš posūkių ir trenkėsi į medį. Denis Borovinskis, Okas Gvidas ir Remigijus Lapinskas nebaigė taip pat šio dopo. Po 4 dopų buvo surengta jau antroji serviso zona. Ralyje pirmavo Nikita Sorokinas, antras Mancikas Meduneckis, trečias Rokas Ravinskis. Po serviso toliau sportininkai tesė kovas. Penktą dopą laimėjo Nikita Sorokinas, antras Sergėjus Kochetkovas, trečias Mancikas Meduneckis. Šeštajį dopą pirmas pradėjęs Nikita Sorokinas deja, bet turėjo pasitraukti iš ralio. Tuo pasinaudojo Rokas Ravinskis. Jis pakilo į pirmą vietą ir aplenkė Manciką Meduneckį. Šį dopą laimėjo Sergėjus Kochetkovas, antras Rokas Ravinskis, trečias Antonas Kochetkovas. Vėl po dviejų dopų surengta jau pasktininė serviso zona. Ralyje pirmavo Rokas Ravinskis, vos mažiau nei sekunde atsiliekantis antras Mancikas Meduneckis, trečias Antonas Kochetkovas. Liko vos du dopai iki ralio finišo. Septintą dopą laimėjo Sergėjus Kochetkovas, antras Rokas Ravinskis, trečias Rally Guru. Mancikas Meduneckis gavo 40 sek. baudą, todėl nukrito net į 4 vietą. Čia pasinaudojo Rally Guru ir pakilo į 3 vietą, tačiau jam už nugaros buvo 4 sek. atsiliekantis Mancikas ir už Manciko nugaros 1 sek. atsiliekantis Sergėjus Kochetkovas. Paskutinį ralio dopą laimėjo Rokas Ravinskis, antras Sergėjus Kochetkovas, trečias Antonas Kochetkovas. Rally Guru deja, bet turėjo pripažinti Sergėjaus pranašumą ir Sergėjus pakilo į 3 vietą. Štai toks buvo pirmasis Elektrėnų ralis. Ralio nugalėtojas - Rokas Ravinskis. Liko paskutinis etapas Druskininkuose. Ten kova bus labai labai įdomi, nes dėl LRČ čempiono titulo kovos net 4-5 lenktyninkai!

DHL Rally Elektrėnai 2015 rezultatai/results

1. ROKAS Ravinskis (LT) Subaru Impreza N14 32:02.93 118,3 km/h

2. KOCHETKOV Anton (RU) Ford Fiesta S1600 32:29.14

3. KOCHETKOV Sergey (RU) Ford Fiesta S1600 32:47.68

4. RALLY Guru (LT) Subaru Impreza 555 32:49.72

5. MEDUNECKIS Mancikas (LT) Mitsubishi Lancer Evo 6.5 Gr.A 32:55.67

6. PAVLO Vorobyov (UA) Lada Kalina R2 39:13.67

 

Ralio nugalėtojo komentaras bei nuotraukos

Ralis finišuotas sėkmingai ir netikėtai pirma vieta, nors klaidų apstu buvo, kiekvienam SS po klaidą, tik paskutiniai du greičio ruožai pravažiuoti švariai. Keletoj vietų pasisekė, nes buvo vietų kur galėjo baigtis ralis. Ačiū organizatoriams.

dhl 01

dhl 02

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open WRC čempionato organizacija: www.rbr_lt_replays@yahoo.com

Open LRČ ir LRSČ čempionatų organizacija: ignas@rbr-lt.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram