Sezonas2018e

Save

Save

rally-di-roma-capitale-2019-logo
Open RBR-LT WRC 2019

#13 Rally di Roma Capitale

2019.07.24-07.29

ENROLL

RESULTS

Save

Save

Save

Save

Save

Save

logo 246
Open RBR-LT WRC 2019

NEXT

#14 Rally Finland

2019.08.07-08.12

 

Save

Save

7l 

RBR-LT Historic Rally sprint 2019

Around 7 Lakes Rally

2019-08-01/06

Rules

Registration

Driver list

RESULTS

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

elarc 

E-LARČ 2019

All Info

Front

Nauja iniciatyva - RBR-LT Veidai. Skaitykite naujienoje ;)

Nuo šiol, kas kažkiek laiko, Jūs mielieji, galėsit susipažinti viens su kitu artimiau:) Esmė - artimiau susipažinti su mūsų, kad ir nedidele, bet šaunia bendruomene. 

Sukursiu forumo temą, kur galėsite diskutuoti apie šią rubriką, siūlyti klausimus ir t.t.

Taigi pirmoji mūsų žvaigždė - Robertas

Tikiuosi jums patiks

Vilius

 

R.K1

Ką gyveni gyvenime?

Esu Robertas Kulikauskas. Taigi, RBR nurodyta tikroji mano pavardė ir vardas. Esu pareigūnas. Tarnauju priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Mano pareigos daugiau susiję ne su gaisrų gesinimu, o daugiau profilaktika , jų išvengimu. Sakoma – lengviau gaisrų išvengti, negu jį užgesinti.  Streso darbe pakankamai tai RBR padeda nusiraminti.

Ką vairuoji gatvėse?

Šiuo metu vairuoju Volvo V40. Esu pilnai patenkintas šiuo automobiliu. 

Svajonių automobilis ir ralio automobilis labiausiai prie širdies

Išbandęs ne vienos markės auto. Kadangi mėgstu ralį, tai labai artimas  širdžiai  Subaru STI.  Tai būtų automobilis pramogai-realiausia, kad tai ir liks tik svajonė J . Jis ir ralyje mieliausias. Gaila , kad  jis darosi vis retesnis.

Koks Tavo santykis su realiu raliu ir autosportu? Dalyvauji, dalyvavai, planuoji dalyvauti?

Realiame ralyje dalyvauju, kaip fanas, žiūrovas. Stebiu jį galima sakyti nuo vaikystės. Šiaip mėgstu visą autosportą. Ralio automobilyje teko tik sėdėti. Taigi, yra svajonė jį pavairuoti J, ar bent perlėkti keleivio vietoje. Teko išbandyti krosinio automobilio vairą-tiek bagio , tiek kėbulinio auto-rėmėjų varžybose. Buvo smagu.

R.K2

Ralio asmenybės, kurios tave įkvėpė

Iš Lietuvos Stasys Brundza. Pasauliniu mastu man labai simpatiškas P.Solbergas.

Kada ir kaip prasidėjo Tavo RBR karjera?

RBR ,gal jau penketą metų. Pradėjau  jau būdamas brandaus amžiaus J. Pradžioje Colin Mcrae ralis. Vėliau norėjosi su realiais varžovais palenktyniauti. Taigi internete pradėjau ieškoti  ar tai įmanoma. Ir taip atsirado RBR, nors pradžioje jis man  pasirodė neįdomus ( čia dėl  grafikos ). Bet išbandęs , nieko geresnio ralio simuliacijoje dar  nesutikau.

R.K6

Koks artimųjų požiūris į Tavo praleidžiamas valandas prie RBR‘o vairo?

Artimieji pradžioje mano užsiėmimą vertino skeptiškai.  Galvojo ,na nesolidu tokiame amžiuje žaisti kompiuterinius žaidimus. Pabandžiau paaiškinti, kad tai ne tik žaidimas, o gal būt net  savotiškas sportas (išprakaituotas ne vienas lašas J ) , pagaliau bendravimo forma (susiradau ne vieną draugą ), dabar mano hobi vertina teigiamai. Pasakyčiau, kad ir realiame gyvenime RBR padeda.  Kelyje buvo situacijų, kai ištreniruota reakcija padėjo išvengti skaudžių pasekmių.

Kokie ruožai RBR‘e Tau patinka?

RBR labiausiai patinka žvyriniai SS. Ko gero mieliausias New Bobs SS.

Pagal ką renkiesi automobilį RBR‘e?

Markę ne vieną išbandęs, bet daugiausia ko gero s esu važiavęs Subaru WRC. Ir patinka labiausiai 4WD.

Kokių keistų, smagių, įdomių nuotykių RBR‘o ruožuose esi turėjęs?

Iš nuotykių ? Hm... Prisimenu vieną ralį, kai auto buvo visikai sudaužytas ir užgesau iki finišo ir serviso zonos belikus porai km. Tai buvo kažkuri Prancūzijos trasa.  Išmigau sankabą ir taip darėdėjau iki finišo. Taigi po remonto ralį galėjau tęsti toliau.

Koks tavo vairavimo stilius ir strategija RBR‘e?

Strategija mano- stabilumas. Greičio aš neypatingai turiu. Finišuoju stabilumo pagalba. Prieš ralį aišku padarau apšilimą. Mano apšilimo dopas  Rally School Stage 2 ,2 км. Ko gero jį jau užsimerkęs įveikčiau.

Kiek laiko praleidi prie RBR‘o vairo?

Laiką prie RBR po truputį mažinu.. Sudalyvauju tik turnyruose.  Ir jų stengiuosi jau mažinti JJokių papildomų treniruočių. Tiesa dar sudalyvauju žiedinėse lenktynėse pas ukrainiečius. Na Vilius žino, kaip smagiai ten mes sudalyvavome vienais metais.

R.K3

Kokia kamera važiuoji RBR‘e?

Kamera mano tik iš vidaus. Vaizdą pasitvarkome, kad būtų patogiau. Išimtis tik sudaužytas stiklas- kai nieko iš vidaus nesimato.

Įsimintiniausia RBR‘o akimirka

Susitikimas Su Rali Guru ir prizo atsiėmimas už antrąją vietą turnyre. Na ir susitikimai su kitais  RBR lenktynininkais, jau tapusiais draugais.. Joniu, Remigijumi, Viliumi.

Kokį vairą, pult‘ą naudoji?

Mano vairas G-25. Naudoju visus pedalus.  Pavaras visgi junginėju rankenėlėmis. Labai kantrus vairas, dar nė karto nepavedė 

Papasakok apie „Pagyvenusių jaunuolių“ komandą

Susipažinus su Joniu gimė idėja padaryti bendrą komandą. Kadangi abu jau esame gerokai pagyvenę, o dušioje dar   jauni ( ar jau pradėję vaikėti J ) natūraliai ir gimė komandos pavadinimas  „Pagyvenę jaunuoliai“. Aš papaišiau logotipą, o Jonis  maikutę pagamino . Ji mane lydi į realius ralius.  Na prie mūsų dar prisijungė  Remigijus. Kartu dar lenktyniavo ne toks jau pagyvenęs Augustonis.

R.K4

Ateities lūkesčiai iš plugino ir RBR-LT bendruomenės

Ateitis-išėjimas į pensiją, tiek realiame gyvenime tiek RBR J. RBR išliks ,kaip smagus gyvenimo tarpsnis.

RBR-Lt linkiu išlikti . Ne tokia jau didelė čia mūsų kompanija. Gal būtų smagu susitikti., pabendrauti., gal net parungtyniauti ( pav. už kartingo vairo ) Tik truputi skiria mus atstumai.

R.K7 R.K8R.K9 R.K5

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7_xsg3EXcW8

https://www.youtube.com/watch?v=gg-TcZCK51o

 

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram