10 sezono apdovanojimaiRBR-LT 10 sezono apdovanojimų rezultatai

Apdovanojimų rezultatai bei RBR-LT išankstinis Kalėdinis sveikinimas

Dvi savaites vyko 10 jubiliejinio RBR-LT sezono apdovanojimai. Tai tokie pirmi apdovanojimai per visą RBR-LT gyvavimo laiką. Balsavo vos 10 žmonių... Tačiau nepaisant to vistiek išsiaiškinome sezono pačius pačiausius.

Geriausias sezono vairuotojas RBR-LT čempionatuose

Į šį titulą pretendavo: Rally Guru, Ignas Augustonis ir Rokas Ravinskis. Rally Guru šiemet rodė gana aukštus rezultatus Lietuvos Ralio Čempionate, tačiau WRC jis buvo nepralenkiamas ir jame nugalėjo. Tačiau jis pirmą vietą atidavė kas liko už jo, nes jis organizuoja būtent šį čempionatą. Toks jo buvo sprendimas... Bet vistiek RBR'o veteranas dar rodo ką sugeba. Antras pretendentas - Ignas Augustonis. Šiemet laimėjo Lietuvos Ralio Čempionatą, sprinte jis važiavo vos keleta etapų su savo Subaru Impreza N14. Tačiau šiemet WRC čempionate jis nusprendė sėsti prie S2000 automobilio vairo. Ir jam tai sekėsi visai neblogai, liko penktas WRC 2 įskaitoje. Rokas Ravinskis šiemet priešinosi būtent šiems lietuviams. LRČ šiemet laimėjo DHL Rally Elektrėnai etapą. Lietuvos Ralio Čempionate liko 4-5 vietoje. WRC čempionate jam sekėsi visai neblogai, liko 10 vietoje bendroje įskaitoje.

Nugalėtojas: Rally Guru

Geriausias sezono vairuotojas užsienio čempionatuose

Trys pretendentai: Jonis Jonaitis, Ignas Augustonis, Sisi Saulutė. Jonis Jonaitis šiemet nemažai ką pasiekė užsienio padangėje. Ukrainiečių Summer Cup 2015 turnyre iškovojo pirmąją vietą WRC 3 įskaitoje važiuodamas su Citreon DS3 R3 MAX. Tai jo nevienintelis titulas užsienyje. Bulgarų organizuotame European Rally Cup East 2015 užemė 3 vietą RC3 klasėje su ta pačiuo Citreon DS3 R3 MAX. Ignas Augustonis tame pačiame Summer Cup 2015 užėmė 3 vietą WRC 2 įskaitoje su Ford Fiesta R5. Beje pirmą kart jis atstovavo ne lietuvių komandoje, o ukrainiečių Wild West VRT, kuri tame pačiame turnyre laimėjo 2 vietą. Sisi Saulutė užemė 5 vietą garsiajame RBR-RU 14-15 čempionate. Važiavo su Fiat Punto S1600.

Nugalėtojas: Jonis Jonaitis

Sezono naujokas

Šiemet naujokų daug neturėjome. Dėl nugalėtojo vardo kovėsi: Deividas Ilčiukas, Mantas Kutka ir Ovidijus Vaštakas. Deividas Ilčiukas šiemet važiavo tiek Lietuvos čempionatuose, tiek Ukrainos. Lietuvoje važiavo su Opel Corsa S1600, WRC su Mitsubishi Lancer Evo IX. WRC jam nelabai kaip sekėsi, tačiau LRČ ir LRSČ finišuoti etapai. Beje galima pasakyti, aktyviausias naujokas :) Mantas Kutka prisijungė nuo sezono vidurio. Važiavo jis tik Lietuvoje su Ford Fiesta S1600. Nekaip jam sekėsi, tačiau šis perspektyvus driveris turi greičio didelio, bet trūksta stabilumo. Ovidjus Vaštakas turbūt stabiliausias naujokas. Šiemet mažai kur jis važiavo. Tačiau jo saskaitoje finišas HWR ralyje. Visiems šiems naujokams linkime ir toliau tobulėti, bei vytis senbuvius :)

Nugalėtojas: Deividas Ilčiukas

Labiausiai per sezoną patobulėjęs vairuotojas

Šiemet labiausiai tobulėjo: Remigijus Lapinskas, Senas Lakūnas ir Jonis Jonaitis. Remigijus Lapinskas turbūt visi sutiks, jog kas sezoną vis greitėja ir greitėja. Tą ir parodo 3 vietą 2 įskaitoje Lietuvos Ralio Čempionate. Senas Lakūnas po keleto metų kitu vardu pasivadinęs, sugrįžo. Visą sezoną minė ant kulnų net lyderiams, nepaisant to jog visą sezono važiavo su Ford Fiesta S1600. JWRC įskaitoje iškovojo aukštą 4 vietą. Jonis Jonaitis šiemet daugelis jog taip pat pagreitėjo. Lietuvoje važiuoti jam sekėsi kiek prasčiau nei užsienio turnyruose, bet progresas šio lenktyninko yra tikrai padarytas.

Paskatos prizas

Paskatos prizą galima buvo suteikti bet kuriam Lietuvos driveriui. Balsuota už Ovidijų Vaštaką, Igną Augustonį, Remigijų Lapinską ir Vilių Šaltenį.

Nugalėtojas: Ignas Augustonis

RBR-LT administracija dėkoja visiems balsavusiems. Nežinome kada prizai bus išdalinti, bet tikrai jie bus išdalinti :) Nežinome, kadangi prizai dabar yra tik užsakinėjami. Nugalėtojus prašome siūsti savo adresus į This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba į FB Vilius Šaltenis.

RBR-LT administracija linki šiltų, saugių Kūčių, Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų! Susitiksime kitamet, vienuoliktame sezone, kuriame bus pradėtas naujas puslapis RBR-LT istorijoje.