Dalyvių sąrašas

Rezultatai

Taisyklės/registracija

Vieksniai rewLRSČ čempionas išaiškėjo paskutiniame kilometre

Po kovų Latvijoje, dalyviai susirnko į paskutinį LRSČ etapą Mažeikai - Viekšniai 2016. Prie starto linijos išsirikiavo 27 dalyviai. Per vieną dieną jiems reikėjo įveikti 9 dopus. Šis ralis buvo labai negailestingas, ypač 7-9 dopai, tačiau apie viską nuo pradžių.

Nuo pat pradžios į lyderius išsiveržė į ralio trasas trumpam sugrižęs Gvidas Okas, jis laimėjo pirmą dopą. Už Gvido buvo Jyrki Niemela, trečias Denis Borovinskis. Antrajame dope jau lyderiavo Jyrki Niemela, antras Gvidas Okas, trečias Denis Borovinskis. Trečiame dope Gvidas Okas buvo greičiausias, antras Jevgenijus Panjuškinas, trečias Denis Borovinskis. Ketvirtą ir dar vieną dopą laimėjo Okas Gvidas, antras jau buvo Ignas Augustonis, trečias Rokas Ravinskis. Po 4 dopų buvo surengta vienintelė serviso zona šiame ralyje. Pirmavo Gvidas Okas, antras Ignas Augustonis, trečias Jyrki Niemela, ketvirtas Rokas Ravinskis ir penktas Jevgenijus Panjuškinas. Po serviso dalyviai išvažiavo įveikti dar 5 dopų. 5 dope greičiausias buvo Ignas Augustonis, antras Rokas Ravinskis, trečias Egle Edvards. Šiame dope, deja, bet pasitraukė iki 4 dopų pirmavęs Gvidas Okas. Šeštajame dope greičiausias buvo Rokas Ravinskis, antras Jyrki Niemela, trečias Ignas Augustonis. Septintąjį dopą laimėjo Ignas Augustonis, antras Rokas Ravinskis, trečias Sergėjus Raevskis. Aštuntame dope nepralenkiamas buvo ir vėl Ignas Augustonis, antras Jyrki Niemela, trečias Rokas Ravinskis. Rodosi Ignui Augustoniui būtų nieks nesutrukdę laimėti Viekšnių ralio sprintą bei visą LRSČ, tačiau likus 300m. iki finišo važiuodamas 5 bėgiu virš 150 km/h, jis kliudė akmenį bei užsidėgė. Antras po Igno važiavęs Rokas Ravinskis baigė bei laimėjo šį dopą, tačiau jam reikėjo sulaukti dar Jyrki Niemelos. Jyrki Niemela taip ir neatvažiavo iki finišo, jis sustojo likus nedaug iki finišo. Taigi, tai reiškė, kad Rokas Ravinskis laimėjo šį etapą, bei iškovojo jau antrąjį LRSČ čempiono titulą. Šiame dope pasitraukė net 7 mašinos. Antras šiame dope buvo Sergėjus Raevskis, trečias Jonis Jonaitis. Ralį baigė tik 5 ekipažai.