Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - 09.07-08

Rally - 09.09-14

Save

Save

Kaip pakeisti automobilio dažymą (skiną)

Aš norėčiau pakeisti automobilio išorės piešinius, ką turiu daryti?

Pasiruoškite kruopščiam darbui.
Tam jums reikės Adobe Photoshop programos (arba kokios kitos, kuri palaiko layers ir alfa kanalus), DDS konverterio arba (kas yra paprasčiau) DDS plugins, kurį galima atsisiūsti iš čia: http://developer.nvidia.com/object/photoshop_dds_plugins.html

Redaguojami failai yra direktorijoje: RBR/CARS/betkuris_reikalingas_auto/textures
PS Ir kaip "Tėve mūsų..." prieš visą operacija nepamirštame pasidaryti redaguojamų failų kopijas!!!
Visoje krūvoje failų galima redaguoti pvz. Xsaroje:
xsara_external.dds - išorė (čia galite pakeisti spalvas reklamas ir tt)
xsara_external_scrape.dds - išorė subraižyta (čia galite pakeisti spalvas reklamas ir tt)
xsara_external_transparent.dds - išorės permatomos dalys (stiklas faros ir t.t. galite pakeisti numerius vėliavas ir pavardę ant išorinio stiklo)
xsara_internal_transparent.dds - vidinės permatomos dalys (Stiklai. Galite pakeisti numerius vėliavas ir pavardę ant vidinio stiklo, taip pat sumažinti ar visai pašalinti, taip užknisančius rėmus ant priekinio stiklo arba padidinti jo permatomumą)

Kažką keičiant, ypač rašant numerius, pavardes ant stiklo, turite taip pat redaguoti (Photoshop'e ir kitose prg.) Channels skirsnyje alfa kanalą, kitaip jūsų menas nebus pavaizduotas korektiškai.

dds-alfa

Atsidarinėjan .dds tipo failiuką, Photoshope jums išmes langą su pasirinkimu "... Note: You must select "Use Existing Mip Maps" in the save dialog": Yes arba "_" No". Renkamės No, taip bus jūms daug lengviau :)
Jei nenaudosite DDS konverterio, Photoshope išsaugojant redaguotą failą dds formatu, butinai žiūrėkit, kad viršutiniame langelyje būtų pasirinktas - DXT3 ARGB   8 bpp | explicit alpha arba DXT5 ARGB Interpolated Alpha - tekstūrų failams, kur yra permatomi elementai nustatymas

 

Kontaktai

WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

Veikla

 

Facebook Youtube

Blogger instagram