Open RBR-LT WRC 2020

Shakedown - 09.07-08

Rally - 09.09-14

Save

Save

Žaidžiame online!

Pirmas kiekvienam naujokui iškilęs klausimas: aš noriu dalyvauti jūsų čempionate, ką man daryti?

 Jums reikės atlikti štai ką:

 1. Visų pirma, jums reikia pačio RBR žaidimo, kuris turėtų būti jau instaliuotas jūsų kompiuteriyje.
 2. Orginalių angliškų atnaujinimų: patch v1.1 ir patch v1.2. Pach'ų failiukus jums reikia įsidėti į pagrindinę žaidimo direktoriją ir paleisti exe failiuką. Svarbu instaliuoti didėjančios eilės tvarka...
  Tiems, kas turėjo rusišką versiją ir tuo buvo patenkinti, po update'o žaidimas taps angliškas. Jei norite rusiško interfeiso, prieš update'ą jums reikėtų, kur nors, nusikopijuoti STRINGS.rbz failą iš pagrindinės žaidimo direktorijos, ir po instaliacijos proceso, grąžinti jį atgal. Interfeisas vel taps rusiškas (tik keletas raidžių bus kringeliukais, tačiau tai nekritiška:)
 3. Užsiregistruoti čekų tinklalapyje: http://rbr.onlineracing.cz/forum/profile.php?mode=register&agreed=true , užpildant pateiktą Registration form formą.
 4. Parsisiūsti šį mažą failiuką: RBRTM087RC3Inst.exe
  Paleidžiame instaliacinį failą nurodydami vietą, kur yra mūsų žaidimas (PASTABA: plugino versijos neretai atnaujinamos tad ieškokite naujausios).
Eilės tvarka žaisti ONLINE:
 1. Pirmiausia pas jus turi būti pastovus ir nenutrūkstantis internetas. Jei reikia, prisijunkite.
 2. Išjunkite visas nereikalingas programas, ypač kurios reikalauja interneto ryšio. Jei yra galimybė išjungiame antivirusines programas (kai kurios jų turi "game" režimą), jei ne atliekam visus updat'us ir t.t., kas gali iššaukti "Pop Up" langų atsiradimą (ps. AVG antivirusas turi savybe būti aktyvus ir daryti savo juodus darbus net ir tada, kai yra išjungtas). Taip pat Skype, ICQ ir kitokius "mesenger'ius" (jei ruošiatės žaisti pilnu ekranu). Nes, nuo bet kokios, atsiūstos žinutės, jūsų pasirodymas ralyje gali baiktis išėjimu į desktopą.
 • Paleidžiame žaidimą
 • Einame į menių/opcijos/Pligins/OnlineTurnaments
 • Surenkame registracijos metu pasirinktą Niką bei slaptažodį.
  Norint sutrumpinti registracijos procesą, galima rbr.ini (esančiame pagrindinėje žaidimo direktorijoje) naudojant tekstinius redaktorius (WordPad, NotePad) įrašyti:

  [RBRTMSettings]
  AutoLoginName = vardas
  AutoLoginPassword = slaptažodis

 • (Beje siūlyčiau pasidaryti nekeistą failo kopiją, laikui bėgant kartais nutinka, kad neišeina automatiškai prisiregistruoti, tuomet teks sugrąžinti seną failiuką ir pakartoti procedūrą iš naujo). Arba atlikti sekančią procedūrą: Reikia žaidime eiti į plugino "Opcijas" ir "Secure Login" is YES padaryk NO. Štai ir vėl jūs žaidžiate online...
 • Atsidarom ralio turnyrų sąrašas ir išsirenkame jūms reikalingą. (Jei turnyras apsaugotas slaptažodžiu jus paprašys jį įvesti. Paprastai juos galima sužinoti ralio organizatorių tinklalapiuose).
 • Einame į pasirinktą turnyrą. Sekančiame lange pasirenkame, kas galima: auto, padangas, iš anksto pasiruoštus auto nustatymus, oro sąlygas, automobilio pažeidimų lygi (jei yra aktyvuota turnyro kūrėjų) ir pirmyn.

  Tarpuose tarp greičio ruožų būna servizo zonos su organizatorių numatytu tam laiku.
  Taip pat galima atlikti automobilio SetUp'o korekcijas, tam reikia servizo zonos lange spausti klavišą "S"
  Atliekame kas reikalinga ir išsaugome tokiu pat pavadinimu...
 • Neretai atsitinka taip, kad dėl kokių techniniu kliūčių jūs išmeta iš žaidimo. Tuomet rali galima pratęsti pasinaudojus "Request for tournament reset" funkcija. Jūs turite paspasuti, tūrnyro kuriame ištiko nesėkmė, šį linką (kaip parodyta žemiau esančiame paveikslelyje): 

  Išokusioje lentelėje turėsite užpildyti prašymą, nurodant visas aplinkybes. Ir beliks tikėtis, kad turnyro organizatoriai leis jūms pratęsti savo pasirodymą... Priklausomai nuo turnyro nustatymų, jums gali būti suteikta galimybė pratęsti etapa nuo tos vietos kur nutrūko žaidimas arba nuo pradžių...left

  Kontaktai

  WWW.RBR-LT administracija: vilius.liudas@gmail.com

  Open WRC čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

  Historic Baltic Sprint čempionato organizacija: vilius.liudas@gmail.com

  Veikla

   

  Facebook Youtube

  Blogger instagram